Bizimle iletişim kur
Gary Lok

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375

8K, 5G AV Endüstrisine Bağlanır

June 4, 2021

hakkında en son şirket haberleri 8K, 5G AV Endüstrisine Bağlanır  0

 

28. Çin Uluslararası Radyo ve Televizyon Bilgi Ağı Fuarı (CCBN2021) Profesyonel Görsel-İşitsel Ürün İnovasyon Forumu 29 Mayıs'ta Çin Uluslararası Sergi Merkezi'nde (Jing'anzhuang Pavilion) düzenlendi.Hangalaxy Markasının Baş Mühendisi Bay Danfeng Zhuang, forumda "8K Çağında Optik Teknolojinin Teknik İnovasyonu ve Uygulaması" konulu bir açılış konuşması yapmak üzere davet edildi ve Hangalaxy optik fiber iletimini birçok uzman, akademisyen ve endüstri lideri ile paylaştı görsel-işitsel ve yayın endüstrileri.Teknoloji, [5G+8K] iletim sorunlu noktaları için yeni bir çözümdür;ve film ve televizyon HD teknolojisinin hızlı gelişiminin yeni durumu altında, Hangalaxy optik ürünleri, DVI optik fiber iletim hattından DP optik fiber iletim hattına, HDMI optik fiber iletim hattına vb. İletim ortamını yenilemeye devam ediyor ve kullanmaya devam ediyor. Kendi optik iletişim şirketlerinin gelişen teknolojileri, görsel-işitsel endüstri ile derinden bütünleşmiştir ve fiber optik iletim uygulamalarının yeniliğine kendini adamıştır.

 

hakkında en son şirket haberleri 8K, 5G AV Endüstrisine Bağlanır  1

 

AV endüstrileri için, [5G+8K]'nın aktarım sorunlu noktaları temel olarak iki açıdandır:

 

1. Geleneksel optik alıcı-vericiler kullanılarak uzun mesafeli ultra yüksek çözünürlüklü sinyal iletimi, çoklu arayüzler ve kararsız bağlantılar gibi sorunlara eğilimlidir.
2. Piyasadaki uzun mesafeli ultra yüksek çözünürlüklü sinyal iletimi için birçok fiber optik kablo [kararlılık, uyumluluk ve tutarlılık] açısından genellikle son derece yetersizdir ve uzun mesafe için mühendislik projelerinin kalite gereksinimlerini sağlayamaz. ultra yüksek çözünürlüklü sinyallerin iletimi.

Hangalaxy markasının profesyonel optik fiber iletim ürünleri, AV endüstrisinde sayısız hayran kazandı ve saha mühendislerinin güvenini kazandı.Anahtar, uygun kalite, güç ve güvenilir çekicilikte yatmaktadır.

Hangalaxy, optik iletişim için pasif silikon bazlı çiplerin araştırılması ve geliştirilmesiyle başladı.Ultra yüksek çözünürlüklü sinyallerin uzun mesafeli iletimi için profesyonel bir ekipman üreticisidir.40G/100G/400G ve AOC, LC/FC/SC fiber optik kablolar gibi diğer aktif optik kablolar üzerinde çalışmaktadır., MPO/MTP fiber optik dağıtım kutuları ve optik modüller ve diğer fiber optik iletim alanları.Şirketin Hangalaxy markası, 2014'ün başlarında ses ve video pazarında yüksek düzeyde entegre HDMI/DVI/DP/USB arabirimlerine sahip 4K/8K fiber optik iletim sistemini piyasaya sürdüğünden beri, [yüksek kararlılık, yüksek uyumluluk, yüksek tutarlılık] optik kullandı. iletişim Süreci teknolojisi, listelenen her ürünün iletim şemasına yoğunlaşmıştır ve Huaguang Yuneng, [güvenilir kalite yaratma ve perakende satış peşinde koşma] Huaguang Yuneng'in iş felsefesi olarak görmektedir.

[5G+8K] uygulaması açısından, Hangaxy Çin'de 8.000'den fazla ulusal, eyalet ve belediye büyük ölçekli mühendislik vakası elde etti ve Huawei, Sunac ve diğer birçok tanınmış işletmenin birinci kademe tedarikçisi haline geldi. ;ürünleri ayrıca Japonya, İsrail, İsviçre, İsveç, Fransa, İngiltere, İtalya gibi 20'den fazla dış pazara ihraç edilmekte ve büyük uluslararası mühendislik projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Hangalaxy markası için [Güvenilir Optik Fiber Kablo] itibarını pekiştirerek, Hangalaxy profesyonel optik fiber iletim ekipmanını güvenilir bir kalite gücü haline getirdi.

 

hakkında en son şirket haberleri 8K, 5G AV Endüstrisine Bağlanır  2