LC - FDDI Fiber Optik Yama Kabloları / OS2 Simplex Lc Fiber Optik Yama Kablosu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hangalaxy
Sertifika: CE, RohS, UL, SGS
Model numarası: HGYN-0548
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 20000PCS
Kablo OD: 3.0mm Kablo rengi: Sarı
bağlayıcı 1: LC bağlayıcı 2: FDDI
Fiber sayısı: 2 çekirdek Ceket Malzemesi: LSZH
Fiber Modu: Tek mod dalga boyu: 1310nm
Vurgulamak:

fiber optik kablo yama kablosu

,

fiber optik bağlantı teli

LC - FDDI Fiber Optik Tekli Mod2 Simpleks LSZH Yama Kabloları

 

Fiber Optic Patch Cable also is known as fiber patch cord, optical cable or fiber optic jumper. Fiber Optik Yama Kablosu ayrıca fiber yama kablosu, optik kablo veya fiber optik atlama kablosu olarak da bilinir. As an important component commonly used in fiber-optic networks, high-quality fiber patch cable are essential for any high-performance fiber optic networks. Fiber optik ağlarda yaygın olarak kullanılan önemli bir bileşen olarak, yüksek kaliteli fiber patch kablo, yüksek performanslı fiber optik ağlar için gereklidir. Hangalxy offers an extensive line of SC to ST 9/125µm OS2 single mode simplex fiber patch cables with many choices of different length, jacket material, polish, and cable diameter. Hangalxy, farklı uzunluk, ceket malzemesi, cila ve kablo çapı gibi birçok seçeneğe sahip geniş bir SC to ST 9 / 125µm OS2 tek modlu tek yönlü fiber patch kablo serisi sunar. Those SC to ST 9/125µm single mode OS2 fiber patch cables support long transmission distances with lower loss. Bu SC-ST 9 / 125µm tek modlu OS2 fiber patch kablolar, daha düşük kayıplı uzun iletim mesafelerini destekler. They are manufactured with the high-quality optical fiber and ceramic connectors, and are strictly tested for insertion and return loss to ensure superior performance. Yüksek kaliteli optik fiber ve seramik konektörlerle üretilirler ve üstün performans sağlamak için takma ve geri dönüş kaybı açısından kesinlikle test edilirler. This fiber jumper cable provides an ideal fiber cabling solution with an extremely competitive price for users in data communication and telecommunication networks. Bu fiber bağlantı kablosu, veri iletişim ve telekomünikasyon ağlarındaki kullanıcılar için son derece rekabetçi bir fiyatla ideal bir fiber kablolama çözümü sağlar.

 

Özellikleri


• Düşük insersiyon kaybı;
• Yüksek geri yansıma kaybı;
• Kararlı yetenek ve yüksek güvenilirlik;
• Mükemmel mekanik özellik;
• Varsayılan olarak PVC ceket;
• Yüksek hızlı veri iletimi için ideal çözüm;
• 100% sevkiyat öncesi optik özellikleri kontrol.

 

Uygulama


● Yüksek bit hızı veri iletimi;
● Telekomünikasyon ağları;
● Veri işleme ağları;
● Metro uygulamaları;
● Test araçları;
● Askeri, tıbbi ve endüstriyel;
● Etkin aygıt sonlandırma;
● CATV sistemi;
● Etkin aygıt sonlandırmaları;
● LAN / WAN;
● FTTx (FTTB, FTTC, FTTD, FTTH dahil).

 

Şartname ve Parametreler

 

Elyaf Türü SM AA

 

Konektör Tipi

MTRJ

D4, FC, SC, ST, LC,

E-2000, MU

D4, FC, SC, ST, LC,

E-2000, MU

MTRJ
Ekleme Kaybı (Tipik) ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.4dB ≤0.2dB
Ekleme Kaybı (Maks) ≤0.5dB ≤0. ≤0. 3dB 3dB ≤0.3dB ≤0.5dB

 

Geri Dönüş Kaybı (Tipik)

PC   ≥50dB  
APC ≥ 65dB  
UPC 55dB 55dB  
Çiftleşme Dayanıklılığı ≤0.2dB
dayanıklılık Times1000 kez
Depolama sıcaklığı - 40 ~ ~ + 85 ℃

 

boyutlar

 

Kablo Çapı 3.0mm
Ceket Rengi Sarı
Bağlayıcı 1 D4
Bağlayıcı 2 D4
Parlatma Tipi APC
Elyaf Türü G657A1, SM, Tekli mod
Kablo uzunluğu 1m / 10ft; 1m / 10ft; or customized veya özelleştirilmiş
Toplam Lif, miktar 2

 

çevresel özellikler

 

Çevresel Alan genel kurul
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila +60 ° C (+14 ° F ila +140 ° F)

 

LC - FDDI Fiber Optik Yama Kabloları / OS2 Simplex Lc Fiber Optik Yama Kablosu 0

 

Hangalaxy Çalıştayı

 

LC - FDDI Fiber Optik Yama Kabloları / OS2 Simplex Lc Fiber Optik Yama Kablosu 1

 

Kalite kontrol


Quality and standards are the foundation of Hangalaxy. Kalite ve standartlar Hangalaxy'nin temelini oluşturur. We are dedicated to providing clients with the outstanding, standards-compliant products and services. Müşterilere olağanüstü, standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmaya adadık. Hanglaxy has passed many quality system verification, like ISO, RoHS, established an internationally standardized quality assurance system and strictly implemented standardized management and control in the course of design, development, production, installation and service. Hanglaxy, ISO, RoHS gibi birçok kalite sistem doğrulamasından geçti, uluslararası standartlaştırılmış bir kalite güvence sistemi kurdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis sırasında kesinlikle standart yönetim ve kontrol uyguladı.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375