0.9mm Fiber Optik Pigtailler / Sm Lc Pigtail OS2 9 125um Düşük Ekleme Kaybı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hangalaxy
Sertifika: CE, SGS, UL, RoHs
Model numarası: HGYN-0144
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 20000PCS
Kablo OD: 0.9mm Ceket: LSZH
Kablo rengi: Sarı Bağlayıcı: LC
Lehçe Türü: APC Fiber sayısı: 1
Fiber Modu: Tek mod dalga boyu: 1310nm
Vurgulamak:

fiber optik pigtail ekleme

,

pigtail fiber optik kablo

0.9mm LC APC Tekli Mod2 9 / 125um Fiber Optik Pigtailler LSZH Ceket

 

Hangalaxy provides simplex LC OS2 single-mode fiber optic pigtails with a very competitive price. Hangalaxy, çok rekabetçi bir fiyata simpleks LC OS2 tek modlu fiber optik pigtailler sağlar. Our LC single-mode fiber optic pigtail comprises an exposed 9/125μm OS2 fiber cable at one end and a pre-installed simplex LC/APC connector at the other end. LC tek modlu fiber optik pigtailimiz, bir ucunda açıkta kalan 9 / 125μm OS2 fiber kablo ve diğer ucunda önceden kurulmuş simpleks LC / APC konektörü içerir. The fiber optic pigtails are commonly used to splice the fiber in the cable so that they can be connected to the patch panel or equipment. Fiber optik pigtailler, fiberi kabloya birleştirmek için yaygın olarak kullanılır, böylece patch paneline veya ekipmana bağlanabilirler. This pigtail features a typical 900μm tight buffered cables as default. Bu pigtail, varsayılan olarak 900μm'lik tipik bir tamponlu kablolara sahiptir. Available in different length, jacket material, polish, and cable diameter, Hangalaxy' fiber optic pigtail can be ordered to customize any fiber optic protocol to meet your different network applications. Farklı uzunluk, ceket malzemesi, cila ve kablo çaplarında mevcut olan Hangalaxy'nin fiber optik pigtail'i, farklı ağ uygulamalarınızı karşılamak için herhangi bir fiber optik protokolü özelleştirmek için sipariş edilebilir.

 

Özellikleri


1. Düşük ekleme kaybı;
2. Yüksek geri yansıma kaybı;
3. Kararlı yeteneği ve yüksek güvenilirlik;
4. APC cilası;
5. çeşitli renklerde çizmeler;
6. PVC ceket varsayılan olarak, LSZH isteğe bağlı;
7. varsayılan olarak 0.9mm, 2.0mm ve 3.0mm kablo isteğe bağlı;
8. 100% sevkiyat öncesi optik özellikler için kontrol;
9. Özelleştirilmiş özellikleri mevcuttur.

 

Uygulama

 

1. Yüksek bit hızı veri iletimi;
2. Telekomünikasyon ağları;
3. Veri işleme ağları;
4. Metro uygulamaları;
5. Test araçları;
6. Askeri, tıbbi ve endüstriyel.

 

Teknik parametre

 

Elyaf Türü SM AA

 

Konektör Tipi

MTRJ

D4, FC, SC, ST, LC,

E-2000, MU

D4, FC, SC, ST, LC,

E-2000, MU

MTRJ
Ekleme Kaybı (Tipik) ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.4dB ≤0.2dB
Ekleme Kaybı (Maks) ≤0.5dB ≤0. ≤0. 3dB 3dB ≤0.3dB ≤0.5dB

 

Geri Dönüş Kaybı (Tipik)

PC   ≥50dB  
APC ≥ 65dB  
UPC 55dB 55dB  
Çiftleşme Dayanıklılığı ≤0.2dB
dayanıklılık Times1000 kez
Depolama sıcaklığı - 40 ~ + 85

 

GENEL BAKIŞ
Kaplama Çapı 125 Mikron
Çekirdek Çapı 62.5 Mikron
Fiber Sayısı 2
teknoloji Mod Düzenleme
İtme / Çekme Sekmeleri Hayır
Ağırlık (Lbs) 0.09
 
GARANTİ
Ürün Garanti Süresi (Dünya Çapında) Ömür boyu sınırlı garanti

 

0.9mm Fiber Optik Pigtailler / Sm Lc Pigtail OS2 9 125um Düşük Ekleme Kaybı 0

 

0.9mm Fiber Optik Pigtailler / Sm Lc Pigtail OS2 9 125um Düşük Ekleme Kaybı 1

 

0.9mm Fiber Optik Pigtailler / Sm Lc Pigtail OS2 9 125um Düşük Ekleme Kaybı 2

 

Kalite kontrol

 

Quality and standards are the foundation of Hangalaxy. Kalite ve standartlar Hangalaxy'nin temelini oluşturur. We are dedicated to providing clients with the outstanding, standards-compliant products and services. Müşterilere olağanüstü, standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmaya adadık. Hanglaxy has passed many quality system verification, like ISO, RoHS, established an internationally standardized quality assurance system and strictly implemented standardized management and control in the course of design, development, production, installation and service. Hanglaxy, ISO, RoHS gibi birçok kalite sistem doğrulamasından geçti, uluslararası standartlaştırılmış bir kalite güvence sistemi kurdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis sırasında kesinlikle standart yönetim ve kontrol uyguladı.


Kargo İadesi

 

You are responsible for all transportation, insurance, duties and other similar charges for returned products. İade edilen ürünler için tüm nakliye, sigorta, vergi ve benzeri masraflardan siz sorumlusunuz. Please use caution; Lütfen dikkatli olun; shipping damages resulting from improper packaging will be your responsibility. uygun olmayan ambalajlamadan kaynaklanan nakliye hasarları sizin sorumluluğunuzda olacaktır. We recommend using a reliable parcel or freight carrier who is capable of providing tracking information and proof of delivery. İzleme bilgisi ve teslimat kanıtı sunabilecek güvenilir bir parsel veya nakliye şirketi kullanmanızı öneririz. The proof of purchase, if required, and your RMA number must be inserted in the shipping carton before the carton is sealed. Gerekirse satın alma belgesi ve RMA numaranız, karton mühürlenmeden önce nakliye kartonuna yerleştirilmelidir.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375