SC APC Fiber Optik Zayıflatıcılar / Erkek ve Dişi Sabit Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Hangalaxy
Sertifika: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Model numarası: HGYN-098
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7 İş Günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: Aylık 15000PCS
Bağlayıcı Tipi: SC Lehçe Türü: APC
Fiber Modu: Singelmode Zayıflama Aralığı: 30dB
Geri dönüş kaybı: 35dB Zayıflama toleransı: 11-30dB
PDL: 0.2dB Bağıl nem: % 95
Vurgulamak:

tek modlu fiber zayıflatıcı

,

değişken optik zayıflatıcı

Erkek ve Dişi Sabit SC APC Tek Modlu Optik Fiber Optik Zayıflatıcı

 

Fiber Optik Zayıflatıcı, dalga formunun kendisini önemli ölçüde değiştirmeden bir ışık sinyalinin genliğini azaltmak için kullanılan pasif bir cihazdır.

This is often a requirement in Dense Wave Division Multiplexing(DWDM) and Erbium Doped Fiber Amplifier(EDFA) applications where the receiver cannot accept the signal generated froma high-power light source. Bu genellikle, alıcının üretilen yüksek güçlü ışık kaynağından gelen sinyali kabul edemediği Yoğun Dalga Bölmeli Çoklama (DWDM) ve Erbium Katkılı Fiber Yükseltici (EDFA) uygulamalarında bir gereksinimdir. Hangalaxy attenuator are capable of withstanding over 1W of high power light exposure for extended periods of time, making them well-suited to EDFA and other high-power applications.Low Polarization Dependent Loss (PDL) and a stable and independent wavelength distribution makes them ideal for DWDM. Hangalaxy zayıflatıcı, 1W'nin üzerinde yüksek güçlü ışığa maruz kalmaya uzun süre dayanabilir, bu da onları EDFA ve diğer yüksek güçlü uygulamalara uygun hale getirir.Düşük Polarizasyona Bağlı Kayıp (PDL) ve istikrarlı ve bağımsız bir dalga boyu dağılımı onları ideal hale getirir DWDM için.

 

Standart ile uyumlu veya Standart'ı aşıyor

 

1. Telcorida GR-326-CORE (yüksük uç yüz kalitesi uyumlu);

2. Telecordia GR-910-CORE;

3. EC 60874-7, F01 (JIS C5970) TIA / EIA-604-4A;

4. TIA / EIA-568B-B.3 Fiber Optik Kablolama Bileşenleri Standardı;

5. Fiber Optik Kablolama için EEE802.3z Standartları;

6. Avrupa Pazar Gereksinimleri için RoHS Onaylandı.

 

Uygulama


1. Telekomünikasyon ağları;

2. Pasif Optik Ağlar;
3. Tarih ağları;

4. CATV ve LAN.

 

Teknik parametre

 

madde Özellikler
dalga boyu 1310 nm ve 1550 nm (Tek Mod)
Zayıflama Toleransı (dB) 1-10dB <± 1.0dB (tipik) standart
11-25dB <±% 10 (tipik) standart
1-10dB <± 0.5dB (tipik) prim
11-25dB <±% 5 (tipik) prim
Geri dönüş kaybı RL = -50dB (UPC) RL = -60dB (APC)
PDL <0.1dB
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃

 

madde Özellikler
dalga boyu 850 nm (Çok Modlu 50 / 125um)
Zayıflama Toleransı (dB) 2dB, 5dB, 10dB <± 1.0dB (tipik) standart
15dB <±% 10 (tipik) standart
2dB, 5dB, 10dB <± 0.5dB (tipik) prim
15dB <±% 5 (tipik) prim
Geri dönüş kaybı /
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃

 

SC APC Fiber Optik Zayıflatıcılar / Erkek ve Dişi Sabit Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı 0

 

Hangalaxy attenuator feature a proprietary type of metal-ion doped fiber which reduces the light signal as it passesthrough. Hangalaxy zayıflatıcı, pasif olarak ışık sinyalini azaltan tescilli bir tip metal iyon katkılı elyaf içerir. This method of attenuation allows for higher performance than fiber splices or fiber offsets or fiber clearance, which function by misdirecting rather than absorbing the light signal. Bu zayıflatma yöntemi, ışık sinyalini absorbe etmek yerine yanlış yönlendirerek işlev gören fiber eklerinden veya fiber ofsetlerinden veya fiber açıklığından daha yüksek performans sağlar. Hanagalxy attenuator are capable of performing in the 1310nm and 1550nm. Hanagalxy zayıflatıcı, 1310nm ve 1550nm'de performans gösterebilir.

 

Hangalaxy Çalıştayı

 

SC APC Fiber Optik Zayıflatıcılar / Erkek ve Dişi Sabit Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı 1

 

Hangalaxy Sergi Etkinlikleri

 

SC APC Fiber Optik Zayıflatıcılar / Erkek ve Dişi Sabit Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı 2

 

Kalite garantisi

 

Hangalaxy has those fiber optical attenuators in stock and ready to ship. Hangalaxy bu fiber optik zayıflatıcıları stokta ve gönderilmeye hazır halde bulundurur. This cable is tested for 100% functionality and guaranteed compatible for outstanding network performance. Bu kablo% 100 işlevsellik açısından test edilmiştir ve olağanüstü ağ performansı için uyumludur. Now you have a reliable, compatible and affordable means to expand your network while maintaining its integrity. Artık ağınızı bütünlüğünü korurken genişletmek için güvenilir, uyumlu ve uygun fiyatlı araçlara sahipsiniz. We can provide this cable in any lengths. Bu kabloyu her uzunlukta sağlayabiliriz. If the length you need is not listed on our website, please feel free to contact us. İhtiyacınız olan uzunluk web sitemizde listelenmiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375