2.5G Tek Modlu Fiber Optik Alıcı-Vericiler TX1310nm 20KM LC CWDM DDM

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hangalaxy
Sertifika: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Model numarası: HGYN-0559
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7 İş Günü
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, D / A
Yetenek temini: Aylık 15000PCS
Cisco Uyumlu: SFP-2.5G -SR4-S Satıcı adı: Hangalaxy
Form faktörü: SFP Maksimum Veri Hızı: 2,5 Gb / sn
Bağlayıcı: LC medya: SMF
Verici Tipi: TX1310nm Alıcı Türü: Toplu iğne
Vurgulamak:

10g sfp tek mod

,

sfp fiber optik alıcı-verici

2.5G TX1310nm 20 KM LC CWDM DDM Fiber Tekli Optik Alıcı-Verici

 

Hangalaxy 200 km CWDM SFP transceiver for 1G ZX Ethernet. 1G ZX Ethernet için Hangalaxy 200 km CWDM SFP alıcı-verici. 1Gb SFP transceiver for single-mode fiber. Tek modlu fiber için 1 Gb SFP alıcı-verici. Details: This advanced 41dB transceiver is designed for highly reliable fiber optic network links up to 200 km. Ayrıntılar: Bu gelişmiş 41dB alıcı-verici, 200 km'ye kadar son derece güvenilir fiber optik ağ bağlantıları için tasarlanmıştır. Using DFB+APD technology, it operates at a nominal wavelength of 1270nm – 1610nm coupled to an LC optical connector. DFB + APD teknolojisini kullanarak, LC optik konektöre bağlı 1270nm - 1610nm nominal dalga boyunda çalışır. It is a cost effective transceiver designed to enable 1Gb for data center and core network applications. Veri merkezi ve çekirdek ağ uygulamaları için 1 Gb sağlayacak şekilde tasarlanmış uygun maliyetli bir alıcı-vericidir. The SFP-11D-K200CXX offers enhanced digital diagnostics for real-time monitoring of transceiver performance. SFP-11D-K200CXX, alıcı-verici performansının gerçek zamanlı izlenmesi için gelişmiş dijital teşhis sunar. The module is designed to strictly comply with well known SFP specifications developed by the SFF committee. Modül, SFF komitesi tarafından geliştirilen iyi bilinen SFP spesifikasyonlarına tam olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır. This module is RoHS compliant and lead-free. Bu modül RoHS uyumludur ve kurşun içermez. OptoSpan 1Gb CWDM optical transceivers are compatible with many brands such as Finisar, Avago, JDSU and network environments that do not require any special compatibility. OptoSpan 1Gb CWDM optik alıcı-vericiler, Finisar, Avago, JDSU ve özel uyumluluk gerektirmeyen ağ ortamları gibi birçok marka ile uyumludur. For networks that require special OEM compatibility, such as CISCO, BROCADE, JUNIPER, ALCATEL, HP, NORTEL, EMC, QLOGIC and other OEMs. CISCO, BROCADE, JUNIPER, ALCATEL, HP, NORTEL, EMC, QLOGIC ve diğer OEM'ler gibi özel OEM uyumluluğu gerektiren ağlar için.

 

Anahtar Karakteristik


(1) 1000BASE-ZX Ethernet 41dB SFP Alıcı-Verici;
(2) 1.25Gbps SMF için 200 km ZX SFP;
(3) 1270nm - 1610nm DFB + APD Lazer 200 km SFP;
(4) -0 ° C - 70 ° C Sıcaklık - Genişletilmiş / Endüstriyel Mevcut;
(5) 2 Kablolu Arabirim Dijital Diyagnostik İzleme (SFF-8724);
(6) SFP LC bağlantı noktaları için çalışırken değiştirilebilir;
(7) Hangalaxy 1 yıl standart garanti;
(8) OEM uyumluluğu gerektirmeyen Finisar, Avago, JDSU ve ağlarla kullanım;
(9) SFP MSA / IEEE Std 802.3;
(10) RoHS uyumlu.


Uygulamalar


(1) 1.25Gbps Gigabit Ethernet;
(2) Fiber Kanal 1x;
(3) Diğer Optik Bağlantılar.

 

 

Teknik parametre

 

dalga boyu xx Toka Renk Kodu dalga boyu xx Toka Renk Kodu
1270 nm 27 Gri 1450 nm 45 Kahverengi
1290 nm 29 Gri 1470 nm 47 Gri
1310 nm 31 Gri 1490 nm 49 Mor
1330 nm 33 Mor 1510 nm 51 Mavi
1350 nm 35 Mavi 1530 nm 53 Yeşil
1370 nm 37 Yeşil 1550 nm 55 Sarı
1390 nm 39 Sarı 1570 nm 57 Portakal
1410 nm 41 Portakal 1590 nm 59 Kırmızı
1430 nm 43 Kırmızı 1610 nm 61 Kahverengi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pin Açıklamaları
 

Toplu iğne sembol İsim / Açıklama NOT
1 Veet Verici Topraklama (Alıcı Topraklama ile ortak) 1
2 TFAULT Verici Hatası.  
3 TDIs Transmitter Disable. Verici Devre Dışı Bırak. Laser output disabled on high or open. Lazer çıkışı yüksekte veya açıkta devre dışı. 2
4 MOD_DEF (2) Modül Tanım 2. Seri Kimliği için veri hattı. 3
5 MOD_DEF (1) Modül Tanımı 1. Seri Kimliği için saat satırı. 3
6 MOD_DEF (0) Modül Tanım 0. Modül içinde topraklanmış. 3
7 Oran Seçimi Bağlantı gerekmez 4
8 LOS Loss of Signal indication. Sinyal kaybı göstergesi. Logic 0 indicates normal operation. Mantık 0 normal çalışmayı gösterir. 5
9 VEER Alıcı Topraklama (Verici Topraklama ile ortak) 1
10 VEER Alıcı Topraklama (Verici Topraklama ile ortak) 1
11 VEER Alıcı Topraklama (Verici Topraklama ile ortak) 1
12 RD- Receiver Inverted DATA out. Alıcı Ters VERİ çıktı. AC Coupled AC Bağlantılı  
13 RD + Receiver Non-inverted DATA out. Alıcı Ters çevrilmemiş VERİ çıkışı. AC Coupled AC Bağlantılı  
14 VEER Alıcı Topraklama (Verici Topraklama ile ortak) 1
15 VCCR Alıcı Güç Kaynağı  
16 VCCT Verici Güç Kaynağı  
17 Veet Verici Topraklama (Alıcı Topraklama ile ortak) 1
18 TD + Verici Ters Çevrilmemiş VERİ girişi. AC Eşleşti.  
19 TD- Verici Tersine çevrilmiş VERİ girişi. AC Eşleşti.  
20 Veet Verici Topraklama (Alıcı Topraklama ile ortak) 1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2.5G Tek Modlu Fiber Optik Alıcı-Vericiler TX1310nm 20KM LC CWDM DDM 0

 

2.5G Tek Modlu Fiber Optik Alıcı-Vericiler TX1310nm 20KM LC CWDM DDM 1

 

2.5G Tek Modlu Fiber Optik Alıcı-Vericiler TX1310nm 20KM LC CWDM DDM 2

 

Hangalaxy provides SFP transceivers for both MultiMode as SingleMode fiber, compatible with most of today's switch vendors. Hangalaxy, günümüzün çoğu anahtar satıcısıyla uyumlu olan MultiMode için SingleMode fiber olarak SFP alıcı-vericileri sağlar. Hangalaxy's Dual Fiber SFP's support data ranges between 100 Mbit/s and 4.25 Gbps and distances up to 160 km. Hangalaxy'nin Çift Fiber SFP'sinin destek verileri 100 Mbit / s ile 4,25 Gbps arasında ve 160 km'ye kadar olan mesafeler arasındadır. Go to the Hangalaxy SFP product range. Hangalaxy SFP ürün yelpazesine gidin.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375