Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı

September 23, 2021
hakkında en son şirket haberleri Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı

Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı
11-15 Ekim 2021 ve 25 Nisan-8 Mayıs 2022 - Kunming, Çin

 

11-15 Ekim 2021 tarihlerinde Birleşmiş Milletler tarafından Çin'in Kunming kentinde düzenlenen "Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi" ana teması Ekolojik Medeniyete dayalı ilk ve on beş konferans. Hangalaxy optik fiber iletimimiz bir kez daha yüksek kaliteli HDMI AOC ve konferans ve etkinlik sitesi için sinyal iletim hizmetleri sağlama misyonunu yerine getiriyor, sonunda bu görkemli görevi başarıyla tamamlayarak buluşuyor!bu
Bu küresel toplantının Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı tarafından seçilen Hangalaksi fiber optik iletim ekipmanı, esas olarak HDMI2.0 F serisi fiber optik kablo ve S serisi fiber optik kablodur.

 

hakkında en son şirket haberleri Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı  0

 

hakkında en son şirket haberleri Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı  1

 

Cumhurbaşkanı Xi Jinping, konferansın liderlerinin zirvesine video ile katıldı ve bir açılış konuşması yaptı.Açılış törenine Başbakan Yardımcısı Han Zheng katıldı ve yerinde bir konuşma yaptı.Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Guterres, Rusya Devlet Başkanı
Putin, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi, Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Fransa Cumhurbaşkanı Macron liderler zirvesine video aracılığıyla katıldı.Toplantıya 140'tan fazla sözleşme tarafı ve 30'dan fazla uluslararası kurum ve kuruluştan 5.000'den fazla temsilci katıldı.
çevrimiçi ve çevrimdışı yöntemlerin bir kombinasyonu aracılığıyla konferans.Bu muhteşem anda, Hangalaxy'nin fiber optik kablo uzmanı, her toplantı için yerinde sinyal iletim hizmetleri sunacak, yaratıcılığı ve güvenilir iletim gücüyle Kunming'e saygılarını sunacak, anavatana saygılarını sunacak ve CBD COP15 Good'un başarılı toplantısını sunacak. dilekler.

 

hakkında en son şirket haberleri Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı  2

 

hakkında en son şirket haberleri Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı  3

 

hakkında en son şirket haberleri Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi Taraflar Konferansı'nın On Beşinci Toplantısı  4

 

BM'nin "Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi" Taraflar Konferansı'nda (COP15) kullanılan HDMI2.0 F-serisi fiber optik kablo ve S-serisi fiber optik kablo, Hangalaxy markasının ana ürünleridir ve ülkelerde, illerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ve şehirler.Çeşitli büyük ölçekli mühendislik projeleri.