Yangshao Kültür Müzesi Projesi

October 26, 2022
hakkında en son şirket haberleri Yangshao Kültür Müzesi Projesi

Yangshao Kültür Müzesi, 2021 yılında Hangalaxy marka 4K 8K fiber optik kablo ve USB3.0 yüksek hızlı veri fiber optik kablonun başarılı örneğinde muhteşem bir kartvizittir. Ayrıca, kapsamlı müze proje vakalarında Hangalaxy'nin bir başka büyük ölçekli başarısıdır. .

 

Yangshao Kültür Müzesi'ne ek olarak, Hangalaxy ayrıca Shenzhen Çağdaş Sanat ve Şehir Planlama Müzesi, Haihua Adası Müzesi, Guangzhou Uluslararası Birimi Göçmen İşçiler Müzesi, Shenzhen Fiyta Müzesi, Shenzhen Düşük Karbonlu Şehir Müzesi] gibi müzeleri ve diğer müze projelerini başarıyla tamamladı.Geleneksel müzelerin geleceği kucaklayabilmesi için büyük müzelerin modern atmosferini ve geliştirme fırsatlarını birbirine bağlamak için bir dizi 4K, 8K ultra yüksek çözünürlüklü video ve ses optik fiber kabloları ve USB3.0 yüksek hızlı veri optik fiber kabloları kullanılır. yüksek teknoloji vahşiliği ile.

 

hakkında en son şirket haberleri Yangshao Kültür Müzesi Projesi  0

 

hakkında en son şirket haberleri Yangshao Kültür Müzesi Projesi  1

 

Yangshao Kültür Müzesi, Henan Eyaleti, Mianchi İlçesi, Yangshao Köyü Koruma Alanı - Ulusal Arkeolojik Sit Alanı'nda yer almaktadır.Dünyanın ilk Yangshao Kültür Müzesi ve 4A düzeyinde ulusal bir turistik cazibe merkezidir.

 

Yangshao Kültürü yaklaşık 5.000 ila 7.000 yıl öncesine aittir.Çin'de Sarı Nehir'in orta kesimlerinde Neolitik Çağ'da boyanmış bir çanak çömlek kültürü türüdür.İlk olarak 1921'de Yangshao Köyü'nde keşfedildi ve arkeologlar tarafından tarih öncesi sanatın ilk dalgasını temsil ettiği için övüldü.Sanatın zirvesi.Yangshao Kültürü aynı zamanda Çin'de keşfedilen ve isimlendirilen ilk arkeolojik kültürdür ve hem arkeolojik araştırmalarda hem de arkeolojik tarihte önemli bir rol oynar.

 

Hangalaxy markası, Çin'deki Yangshao Kültür Müzesi projesinde ultra yüksek çözünürlüklü bilgilerin fiber optik iletiminden sorumludur.USB3.0 ve 4K 8K uzun mesafeli iletim teknolojisini kullanarak, ultra yüksek çözünürlüklü görüntülerin Yangshao kültürünün tarih öncesi uygarlığını mükemmel bir şekilde sergilemesine yardımcı olur.Arkeolojik alanda binlerce yıldır biriken kültürel kalıntıların yanında durarak kalbinizdeki güçlü şoka dokunabilir, Orta Ovaların atalarının zengin çiftçilik yaşamını ve iç ısıtan gelişmeyi deneyimleyebilirsiniz. Çin medeniyetinden.

 

hakkında en son şirket haberleri Yangshao Kültür Müzesi Projesi  2

 

Hangalaxy optik fiber iletim ürünleri, Japonya, İsrail ve İsviçre gibi 20'den fazla denizaşırı ülkeye ihraç edilmiştir.Yurtiçi il, belediye ve ulusal düzeydeki projelerde, Hangalaxy markasına ait 4K 8K fiber optik kablolar ve USB3.0 yüksek hızlı veri kabloları gibi optik ürünler her zaman görülebilmektedir.Yüksek stabilite, yüksek uyumluluk iletim gücü, yoğun görsel gerilim, parlak moda mucizesi.