LSZH Patch Kablo 12F LC UPC Tekli Mod Fiber Optik Önceden kurulmuş Çoklu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hanglaxy
Sertifika: CE, SGS, FDA, UL
Model numarası: HGYN-00258
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 20000PCS
Bağlayıcı: LC UPC Lehçe Türü: UPC
Kablo OD: 3.0mm Kablo Malzemesi: LSZH
Kablo rengi: Sarı Viraj Yarıçapı: 8mm
Elyaf Türü: Singelmode dalga boyu: 1310nm
Vurgulamak:

önceden sonlandırılmış tek modlu fiber

,

lszh patch cord

12F LC UPC Tekli Mod Fiber Optik Önceden Kurulmuş Çoklu LSZH Yama Kablosu

 

HangalaxyMPO Interconnect Round Cable Assemblies are pre-terminated 12-fiber cable assemblies that are used in high-density network applications. HangalaxyMPO Interconnect Yuvarlak Kablo Grupları, yüksek yoğunluklu ağ uygulamalarında kullanılan, önceden sonlandırılmış 12 fiber kablo montajlarıdır. These interconnect round cable assemblies are used with pre-terminated cassettes in main and horizontal cabling distribution areas. Bu ara bağlantı yuvarlak kablo düzenekleri, ana ve yatay kablo dağıtım alanlarında önceden sonlandırılmış kasetlerle kullanılır. The System meets the demands of Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, and high speed Fibre Channel systems while maintaining compatibility with Ethernet. Sistem, Ethernet ile uyumluluğu korurken Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet ve yüksek hızlı Fiber Kanal sistemlerinin taleplerini karşılar. The high-density modular design fits into rack mount fiber cassette enclosures to ensure efficient use of space and rapid network deployment. Yüksek yoğunluklu modüler tasarım, alanın verimli kullanımını ve hızlı ağ dağıtımını sağlamak için rafa monte fiber kaset muhafazalarına sığar.

 

Uygulama


Interconnect cables are small in diameter, extremely flexible and intended for shorter cable runs. Ara bağlantı kablolarının çapı küçüktür, oldukça esnektir ve daha kısa kablo geçişleri için tasarlanmıştır. These small cables minimize Bu küçük kablolar
israf edin, kablo yönetimini optimize edin, dağıtımı hızlandırın, esnekliği ve yönetilebilirliği artırın

 

Kalite Özellikleri

 

(1) YOFC G.657A1 optik fiber;

(2) 10mm minimum bükülme yarıçapı;

(3) Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi;

(4) Son yüz incelemesi;

(5) 3D interferometre testi.

 

Fiziki ozellikleri

 

Kablo dış çapı (OD) 3.0mm
Minimum bükülme yarıçapı 30mm
Kablo tutma gücü 50N
Esnek 4,9N'de 100 döngü
dönemeç 15N'de 10 döngü
Cinsiyetin tersine çevrilmesi 50 döngü
Polarite ters dayanıklılığı 50 döngü

 

Çevresel Özellikler

 

Depolama ve nakliye sıcaklığı -40 ° C ila 70 ° C
Kurulum sıcaklığı 0 ° C ila 40 ° C
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila 60 ° C

 

Optik özellikler

 

Maksimum kablo zayıflaması

850 nm'de 3,5dB / km

1300 nm'de 1,5dB / km

Maksimum konektör takma kaybı Tekli mod: 0.50dB
Minimum konektör geri dönüş kaybı Tekli mod: OM3 26dB
OM4 26dB

 

Diğer seçenekler aşağıdaki gibidir:
Elyaf Tipleri: OM1 62.5 / 125, OM2 50/125, OM3, OM4
Fiber Sayısı: 12 fiber
Ceket Tipi: LSZH ve Plenum
Construction/Performance: Standard IL. Yapım / Performans: Standart IL. Optimized and Ultra IL for multimode. Çoklu mod için optimize edilmiş ve Ultra IL. Polarity (Method) A and Polarity (Method) B. Polarite (Yöntem) A ve Polarite (Yöntem) B.
İlave parça numarası seçenekleri hakkında bilgi için lütfen Hanglaxy müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

 

LSZH Patch Kablo 12F LC UPC Tekli Mod Fiber Optik Önceden kurulmuş Çoklu 0

 

Hangalaxy Çalıştayı

 

LSZH Patch Kablo 12F LC UPC Tekli Mod Fiber Optik Önceden kurulmuş Çoklu 1

 

Sergi Faaliyetlerimiz

 

LSZH Patch Kablo 12F LC UPC Tekli Mod Fiber Optik Önceden kurulmuş Çoklu 2

 

Ambalaj Bilgileri


1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba


Fiber optik bağlantı hakkında daha fazla istek hissederseniz, lütfen bize bir e-posta ve bir talep çağrısı yapın ve sizin için en iyi hizmeti deneyeceğiz.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375