24 Çekirdek Önceden Sonlandırılmış Fiber Optik Kablo D4 - LC UPC Önceden Kurulmuş Çoklu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hanagalaxy
Sertifika: CE, SGS, FDA, UL
Model numarası: HGYN-0588
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 20000PCS
renk: Sarı Kablo OD: 10.5mm
Kablo Ceketi: LSZH bağlayıcı 1: D4
bağlayıcı 2: LC UPC Fiber sayısı: 24 çekirdek
Ekleme kaybı: 0.35dB Geri dönüş kaybı: 45dB
Vurgulamak:

önceden sonlandırılmış dış mekan fiber

,

önceden sonlandırılmış tek modlu fiber

24 Çekirdek D4 - LC UPC Fiber Optik Önceden Kurulmuş Çoklu Yama Kabloları

 

Hanagalaxy engineers and manufactures a complete line of fiber cable assemblies which include fiber distribution assemblies, patch cords, pigtails, MPO cable assemblies, drop cable assemblies, reference test assemblies and more. Hanagalaxy, fiber dağıtım düzenekleri, yama kabloları, pigtailler, MPO kablo düzenekleri, damla kablo düzenekleri, referans test düzenekleri ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir fiber kablo düzenekleri serisi üretir ve üretir. These cable assemblies are factory-connectorized to produce unsurpassed connectivity and support a wide variety of applications—from simple duplex patch cords to complex cable assemblies. Bu kablo montajları, eşsiz bağlantı üretmek ve basit çift yönlü bağlantı kablolarından karmaşık kablo montajlarına kadar çok çeşitli uygulamaları desteklemek için fabrikada bağlanmıştır.

 

(1) Tüm montajlar en yüksek kalite için makine cilalı;

(2) Çok modlu ve tekli mod meclisleri, Optimize Edilmiş-Fiziksel Temas (OPC) ile garantili bir performansa sahiptir;

(3) Tüm montajlar fabrikada test edilir ve bir test protokolü ile birlikte gelir.

 

Uygulama


(1) Tüm fiber ara bağlantıları;
(2) Telekom Dağıtım ve Yerel Alan Ağları;
(3) FTTH ve FTTx;
(4) Pasif optik ağlar [ATM, WDM, Ethernet];
(5) Geniş Bant, Kablolu TV (CATV);
(6) Singlemode Lazer lansmanını bir Çok modlu fiberin merkezinden öteler;
(7) Çeşitli konektör kombinasyonlarında mevcuttur.

 

Ürün sınıflandırması

 

Bölgesel Kullanılabilirlik Çin
ürün tipi Elyaf örgüsü, çok elyaf
Renk, çizme A Bej
Renk, konektör A Bej
Ceket Rengi Sarı
Fiber Sayısı 24
Nominal Çap (mm) 10.5
Fiber Modu Tek mod
Elyaf Türü OS1
ROHS Uyumlu / Muaf

 

Kablo Parametresi

 

Kategori

Açıklama

Özellikler

Kablolamadan önce

Kablolamadan sonra

zayıflama @ 1550 mil

.200.20 dB / km (maks.) .20,22 dB / km (maks.)

zayıflama @ 1625 mil

≤0.23dB / km ≤ 0,24 dB / km

Sıfır Dispersiyon Dalgaboyu

201520 nm

Sıfır Dağılım Eğimi

≤ 0.084 ps / nm2 · km

PMD Bağlantı değeri (M = 20 kablo Q =% 0.01)

maksimum PMDQ

.00.08 ps / √km

Kablo Kesim Dalgaboyu (λcc)

501450 nm

Macro bükme kaybı

(1 tur; Ф32 mm) @ 1550 mil

(100 dönüş; Ф60 mm) @ 1625 mil

(100 tur; Ф50 mm) @ 1310 ve@ 1625 mil

≤ 0.05 dB

≤ 0.05 dB

.00,05 dB

Mod Alan Çapı

@ 1550 mil 9.6 ± 0.5 um

Boyutsal Özellikler

Kaplama Çapı

124.8 ± 0.7μm

Çekirdek / kaplı eşmerkezlilik hatası

≤0.6μm

Kaplama Dairesel Olmayanlığı

≤1.0%

 

İspat dışı hat gerilimi

.09,0 K

.01.0%

≥100 kpsi

 

24 Çekirdek Önceden Sonlandırılmış Fiber Optik Kablo D4 - LC UPC Önceden Kurulmuş Çoklu 0

 

24 Çekirdek Önceden Sonlandırılmış Fiber Optik Kablo D4 - LC UPC Önceden Kurulmuş Çoklu 1

 

Hangalaxy Sergi Etkinlikleri

 

24 Çekirdek Önceden Sonlandırılmış Fiber Optik Kablo D4 - LC UPC Önceden Kurulmuş Çoklu 2

 

Açıklama

 

This Multimode, OM1, 62.5/125 Mode Conditioning Cable is used to convert a singlemode signal to a multimode fiber. Bu Çok Modlu, OM1, 62.5 / 125 Mod Şartlandırma Kablosu, tekli mod sinyalini çok modlu bir fibere dönüştürmek için kullanılır. It is used within Gigabit Ethernet 1000Base-LX (1300nm Wavelength) applications when replacing standard equipment-to-cable plant patch cord. Gigabit Ethernet 1000Base-LX (1300nm Dalgaboyu) uygulamalarında, standart ekipmandan kabloya bitki yama kablosunu değiştirirken kullanılır. It allows the offsetting of a single-mode fiber core with a corresponding multimode fiber and reduces Differential Mode Delay, or DMD, which can cause bit errors in the signal. Tek modlu fiber çekirdeğin karşılık gelen çok modlu fiber ile dengelenmesine izin verir ve sinyalde bit hatalarına neden olabilecek Diferansiyel Mod Gecikmesini veya DMD'yi azaltır.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375