2.0mm FC APC Fiber Optik Yama Kabloları Tek Modlu LSZH Sarı Ceket

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hanagalaxy
Sertifika: CE, SGS, FDA, UL
Model numarası: HGYN-0613
Min sipariş miktarı: Moq söyleyerek 10 adet
Fiyat: Negotiation By email or Phone Call
Ambalaj bilgileri: 1 ADET Her Bireysel Kalite PE Torba
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 20000PCS
renk: Sarı Kablo OD: 2.0mm
Kablo Ceketi: LSZH bağlayıcı 1: FC APC
bağlayıcı 2: FC APC Fiber sayısı: 2F
Ekleme kaybı: 0.35dB Geri dönüş kaybı: 45dB
Vurgulamak:

fiber optik bağlantı kablosu

,

fiber optik bağlantı kablosu

2.0mm Tekli Mod Fiber Optik FC APC Dubleks Yama Kabloları LSZH Sarı Ceket
 
FTTH is the installation and use of optical fibre to provide high-speed broadband access to individual buildings or multidwelling units (MDUs). FTTH, tek tek binalara veya çok konutlu ünitelere (MDU'lar) yüksek hızlı geniş bant erişimi sağlamak için optik fiberin kurulması ve kullanılmasıdır. Hanagalaxy Auto-shutter SC patchord is the perfect fit for in-house fiber network with sophisticated dust and laser protection mechanism. Hanagalaxy Otomatik deklanşör SC patchord, sofistike toz ve lazer koruma mekanizmasına sahip şirket içi fiber ağ için mükemmel bir seçimdir. Easy to plug in/out, both shutters on connector and adapter can be opened and closed automatically when the connector is being plugged into or pulled out of the adapter, rightly avoiding dust or other contamination and eliminating safety concerns caused by laser contact. Takılması / çıkarılması kolaydır, konektör adaptöre takılırken veya adaptörden çekilirken hem konektördeki hem de adaptördeki kepenkler otomatik olarak açılıp kapatılabilir, toz veya diğer kontaminasyonları önler ve lazerle temastan kaynaklanan güvenlik endişelerini ortadan kaldırır.

Uygulama


(1) Tüm fiber ara bağlantıları;
(2) Telekom Dağıtım ve Yerel Alan Ağları;
(3) FTTH ve FTTx;
(4) Pasif optik ağlar [ATM, WDM, Ethernet];
(5) Geniş Bant, Kablolu TV (CATV);
(6) Singlemode Lazer lansmanını bir Çok modlu fiberin merkezinden öteler;
(7) Çeşitli konektör kombinasyonlarında mevcuttur.


özellik


1. Anti-rotasyon koruma;
2. standart SC adaptörleri ile Uyumlu;
3. Otomatik radyasyon plastik yanı sıra toz yanı sıra koruma plastik oluşan;
4. 1550 nm dalga boyunda 0,5 Watt'a kadar lazer gücü;
5. Ø 2.5 mm, Zirkonya, eksenel yay yüklü Yüksük;
6. Kablo çapı 3.0mm;
7. 200 Çiftleşme döngüleri;
8. Gerilim azaltma ≥ 150 N;
9. Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C;
10. Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C;
11. Versions: Simplex / multimode; 11. Sürümler: Simpleks / çok modlu; Simplex / singlemode; Tek yönlü / tekli mod; Simplex / singlemode APC 8°. Tek taraflı / tekli APC 8 °.


Ürün sınıflandırması

 

Bağlayıcı Lehçe Türü Optik özellikler Referans Standardı
SM AA
IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB) YD / T 1272.3-2005 ; IEC 60874-19-1 IEC 60874-14-5 ; IEC 60874-14-10
SC UPC ≤0.35 ≥50 ≤0.20 -
APC ≥60 - -
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ℃ ~ 80 ℃
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ℃ ~ 85 ℃
Yanmaz standart IEC 60332-3
RoHs 2002/95 / EC direktifi

 

Bölgesel Kullanılabilirlik Çin
ürün tipi Elyaf örgüsü, çok elyaf
Renk, çizme A Beyaz
Renk, konektör A Beyaz
Ceket Rengi Beyaz
Fiber Sayısı 1
Nominal Çap (mm) 5.0
Fiber Modu Tek mod
Elyaf Türü OS1
ROHS Uyumlu / Muaf


Kablo Parametresi
 

Kategori

Açıklama

Özellikler

Kablolamadan önce

Kablolamadan sonra

zayıflama @ 1550 mil

.200.20 dB / km (maks.) .20,22 dB / km (maks.)

zayıflama @ 1625 mil

≤0.23dB / km ≤ 0,24 dB / km

Sıfır Dispersiyon Dalgaboyu

201520 nm

Sıfır Dağılım Eğimi

≤ 0.084 ps / nm2 · km

PMD Bağlantı değeri (M = 20 kablo Q =% 0.01)

maksimum PMDQ

.00.08 ps / √km

Kablo Kesim Dalgaboyu (λcc)

501450 nm

Macro bükme kaybı

(1 tur; Ф32 mm) @ 1550 mil

(100 dönüş; Ф60 mm) @ 1625 mil
(100 tur; Ф50 mm) @ 1310 ve@ 1625 mil

≤ 0.05 dB
≤ 0.05 dB
.00,05 dB

Mod Alan Çapı

@ 1550 mil 9.6 ± 0.5 um

Boyutsal Özellikler

Kaplama Çapı

124.8 ± 0.7μm

Çekirdek / kaplı eşmerkezlilik hatası

≤0.6μm

Kaplama Dairesel Olmayanlığı

≤1.0%

 

İspat dışı hat gerilimi

.09,0 K
.01.0%
≥100 kpsi

 

2.0mm FC APC Fiber Optik Yama Kabloları Tek Modlu LSZH Sarı Ceket 0
 
2.0mm FC APC Fiber Optik Yama Kabloları Tek Modlu LSZH Sarı Ceket 1
 
Hangalaxy Sergi Etkinlikleri
 
2.0mm FC APC Fiber Optik Yama Kabloları Tek Modlu LSZH Sarı Ceket 2
 
Kalite kontrol
 
Quality and standards are the foundation of Hangalaxy. Kalite ve standartlar Hangalaxy'nin temelini oluşturur. We are dedicated to providing clients with the outstanding, standards-compliant products and services. Müşterilere olağanüstü, standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmaya adadık. Hanglaxy has passed many quality system verification, like ISO, RoHS, established an internationally standardized quality assurance system and strictly implemented standardized management and control in the course of design, development, production, installation and service. Hanglaxy, ISO, RoHS gibi birçok kalite sistem doğrulamasından geçti, uluslararası standartlaştırılmış bir kalite güvence sistemi kurdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis sırasında kesinlikle standart yönetim ve kontrol uyguladı.

İletişim bilgileri
Mark

Telefon numarası : 008613380350375

Naber : +008613380350375